środa, 18 września 2013

Z cyklu Quick Post - nowości!

Wakacje powinny być czasem odpoczynku i relaksu. Niestety w Naszym przypadku nawał pracy na to nie pozwala, dlatego pojawił się pewien zastój na blogu, za co bardzo przepraszamy. Dziś krótka notka na temat nowości jaki pojawiły się w mojej pielęgnacji. 

Już jakiś czas temu zrobiło się głośno na temat płynu micelarnego L'Oreal. Szczerze mówiąc jestem ogromną fanką płynów micelarnych Vichy. Oprócz skuteczności w zmywaniu makijażu, sprawiają, że moja skóra jest pozbawiona wszelkich niedoskonałości. Jednak pozytywne recenzje sprawiły, że postanowiłam sięgnąć po nowość. 

Drugim produktem jest pianka oczyszczająca firmy Nivea. Moja skóra potrzebuje czegoś naprawdę lekkiego, dlatego wypróbuję ją ze względu na konsystencję. Co do skuteczności jestem sceptycznie nastawiona, ale warto się przekonać. Testowanie czas zacząć! Dam Wam znać jak sprawdziły się w moim przypadku. A Wy co o nich sądzicie?? 

Pozdrawiam,
Ola


3 komentarze:

  1. Miłego testowania, oby produkty były udane :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Płyn z L'Oreal jest bardzo zachwalany, a ja się wciąż waham przed zakupem

    OdpowiedzUsuń

Jesteśmy ciekawe Waszych opinii dlatego bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze, na które odpowiadamy poniżej.
Nie jesteśmy zainteresowane opcją "obserwowanie za obserwowanie" - jeśli podoba Ci się nasz blog - obserwuj. Odwiedzamy wszystkie blogi, więc jeśli spodoba nam się Twój, na pewno będziemy go śledzić ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...