Bridal Spring

Vogue

Jak wspaniale jest znaleźć czas na bloga! Bardzo przepraszamy za nieobecność, niestety codzienne obowiązki nie pozwalają na pisanie i odwiedzanie Waszych blogów tak często, jakbyśmy tego chciały. Mam  jednak nadzieję, że to się zmieni.

Wiosna oznacza nie tylko lepszą pogodę i kolorowe pisanki, jest to również początek sezonu ślubnego. Projektanci co i rusz przedstawiają swoje nowe kolekcje, dzięki czemu przyszłe panny młode mogą znaleźć inspirację co do ego, jak chciałyby wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Osobiście uwielbiam te kolekcje, bo choć podejście do instytucji małżeństwa to sprawa indywidualna to jednak piękne suknie zawsze warto podziwiać.

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić kolekcję Monique Lhuillier. Projektantka trzyma się swojego stylu, nie eksperymentuje z formą ani fakturą, stawia na klasyczny krój, delikatne materiały, kryształki i koronkę, która gra główną rolę w kwestii dekoracyjności sukni. Od czasu do czasu pojawiają się falbany, jednak i one zachowane są w dość spokojnej konwencji. Całość wygląda więc elegancko, ale i skromnie. Idealny wybór na wiosenny ślub w romantycznej wersji.
Jak Wam się podoba kolekcja Monique? Śledzicie pokazy mody ślubnej?

Pozdrowienia i wesołych świąt!
Asia

zdjęcia: fashiongonerogue.com

Komentarze

Prześlij komentarz

Jesteśmy ciekawe Waszych opinii dlatego bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze, na które odpowiadamy poniżej.